Kedves Testvérek!
Jún. 22-étől júl. 1-jéig közösségi elfoglaltságom miatt nem leszek elérhető sem személyesen, sem telefonon. Az ügyintézés a plébánián ez idő alatt szünetel. Ferenc testvér, Béres Magdolna és a vasgyári plébánia segítségével lehet sürgős ügyeket intézni.
Szeretettel:
Veronika n
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése