2020. június 17., szerda

"Még egy kis idő és nem láttok engem..." :)

Kedves Testvérek! 
Jún. 22-étől júl. 1-jéig közösségi elfoglaltságom miatt nem leszek elérhető sem személyesen, sem telefonon. Az ügyintézés a plébánián ez idő alatt szünetel. Ferenc testvér, Béres Magdolna és a vasgyári plébánia segítségével lehet sürgős ügyeket intézni. 
Szeretettel: 
Veronika n

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése