https://www.magyarkurir.hu/hirek/hol-es-mikor-kovetheto-elo-szentmise-kozvetites-osszegyujtjuk-lehetosegeket
Magam az országúti ferencesek (Margit körút) vasárnapi miséjét, és Beran Ferenc Budapest-újlaki templomból közvetített hétköznapi miséjét hallgatom a youtube-on. Van a jezsuitáknak is ugyanitt pl. a Jézus Szíve templomból.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése