Bükkszentkereszti Római Katolikus Plébánia honlapja

2020. május 4., hétfő

Isten éltesse örökké az Édesanyákat, Nagymamákat, Dédnagymamákat a mai szép ünnep alkalmából! Szűzanyánk oltalmazza őket!


Bejegyezte: Csiga dátum: 12:15
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb bejegyzés Főoldal
Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom)

Magamról

Saját fotó
Csiga
Egy laikus résztvevő a profi blogosok világában... :)
Teljes profil megtekintése

Blogarchívum

  • ►  2021 (7)
    • ►  szeptember (1)
    • ►  augusztus (1)
    • ►  április (2)
    • ►  március (1)
    • ►  február (1)
    • ►  január (1)
  • ▼  2020 (18)
    • ►  november (6)
    • ►  szeptember (2)
    • ►  augusztus (1)
    • ►  június (3)
    • ▼  május (6)
      • Pünkösdi kilenced
      • Újra nyilvános szentmisék templomunkban
      • Aktuális hirdetés-tervezet
      • Dr. Ternyák Csaba érsek atya rendelkezése
      • MKPK rendelkezése a járvány ügyében
      • Isten éltesse örökké az Édesanyákat, Nagymamákat,...
Utazás téma. Üzemeltető: Blogger.