Jövő héten a rég (!!!) megszokott rendben szentmise! Kérünk mindenkit, olvassa el alaposan érsek atya rendelkezéseit és a hirdetésben foglalt kéréseket, és annak megfelelően járjon el!
https://docs.google.com/document/d/15-kHe8Rl8Su_ao2JGHBnZep-C42Mb2aJskaNBYemq1E/edit#

Békesség!
VálaszTörlésSzerintem nagyon jó sok minden benne van, több is mint amire gondoltam. Köszönöm szépen!