Bükkszentkereszti Római Katolikus Plébánia honlapja
2020. május 4., hétfő
Isten éltesse örökké az Édesanyákat, Nagymamákat, Dédnagymamákat a mai szép ünnep alkalmából!
Szűzanyánk oltalmazza őket!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Főoldal
Mobilverzió megtekintése
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése