2020. május 17., vasárnap

Újra nyilvános szentmisék templomunkban



Jövő héten a rég (!!!) megszokott rendben szentmise! Kérünk mindenkit, olvassa el alaposan érsek atya rendelkezéseit és a hirdetésben foglalt kéréseket, és annak megfelelően járjon el!



https://docs.google.com/document/d/15-kHe8Rl8Su_ao2JGHBnZep-C42Mb2aJskaNBYemq1E/edit#



1 megjegyzés:

  1. Békesség!
    Szerintem nagyon jó sok minden benne van, több is mint amire gondoltam. Köszönöm szépen!

    VálaszTörlés